سرویس سیاسی و اقتصادی
پدر شهید مرتضی ابراهیمی:

وصیت فرزندم پیروی از ولایت است

(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۲۰

پدر شهید مدافع امنیت: وصیت فرزندم پیروی از ولایت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد؛ معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با هدف بهره‌مندی از فیوضات معنوی و نظرات مبارک خانواده معظم شهدای مسجدی و تجلیل از صبر،‌ استقامت و پایداری ایشان و همچنین ترویج فرهنگ تکریم از ولی نعمتان انقلاب، حضور در بیت معظم شهدای مسجدی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

در ششمین برنامه، حجت‌الاسلام ذاکر، معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با خانواده سرافراز  شهید مدافع حریم امینت شهرستان شهریار، شهید مرتضی ابراهیمی، دیدار و از ایشان تجلیل کرد. در این دیدار حجت الاسلام موحد مدیر ناحیه شهید مدرس، حجت الاسلام طاهری سرپرست ناحیه شهید شاه آبادی، حجت الاسلام عبدی معاون ناحیه شهید اشرفی اصفهانی مرکز رسیدگی به امور مساجد نیز حضور داشتند.

از جوانی ولایت مدار بود

در این دیدار پدر بزرگوار شهید مرتضی ابراهیمی، با بیان اینکه این شهید بزرگوار مداح اهل بیت (ع) بود، گفت: از همان جوانی و قبل از اینکه وارد سپاه شود، هرهفته در منزلمان روضه برپا می کرد.

وی افزود: مرتضی از عنفوان جوانی اش ولایت مدار و عاشق شهادت بود و همیشه بیان می‌کرد که؛ عزیزترین دارایی ام که همان جوانی ام است را برای رهبرم فدا می کنم.

صفوف خود را از صف مزدوران جدا کنید

پدر شهید ابراهیمی خطاب به مردم ایران گفت:  خود را مدیون مردم عزیز ایران می دانم و متواضعانه درخواست می کنم؛ فریب استکبار و رسانه های بیگانه را نخورند و در چنین جریانات و حوادثی, در اعتراض مدنی که حق مسلم آنهاست، صفوف خود را از مزدوران و استکبار جهانی جدا کرده و سیاهی لشکر اشرار و آشوبگران نشوند.

وی در ادامه بیان کرد: شهید ابراهیمی نیز همیشه خودش را مدافع حقوق ملت می دانست و شخصی انسان دوست و اجتماعی بود.

پدر شهید مرتضی ابراهیمی در پایان گفت: شهید، بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری جهت تنویر افکار عمومی و صیانت از امنیت کشور، وارد میدان شد و در ملارد به طرز ناجوانمردانه ای به شهادت رسید.

بر اساس این گزارش؛ مرتضی ابراهیمی، هفته قبل در جریان اغتشاشات شهر ملارد محاصره شد و در اثر شلیک گلوله به قلب و ضربات قمه بر شکم و دو پهلویش شهادت رسید. شهید ابراهیمی هم‌محلی و هم‌پایگاهی شهیدان مدافع حرم مصطفی صدرزاده، سجاد عفتی و محمد آژند از محله کهنز شهریار است و مدتی نیز در سوریه با داعش جنگیده بود. همچنین این شهید والامقام در سیل اخیر پلدختر به هموطنان عزیز  سیل زده یاری رسانده بود.
دیدار شهید مدافع امنیت
دیدار شهید مدافع امنیت
دیدار شهید مدافع امنیت
دیدار شهید مدافع امنیت


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


پربازدیدترین