تجلیل از خانواده شهید
به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد از خانواده معظم شهید مهدی ذاکر حسینی تجلیل شد.
دیدار با بچه‌های‌ آسمان
پرسنل معاونت فرهنگی از خیریه بچه‌های‌ آسمان بازدید کردند.
پویش #مسجد_برقرار
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به اجرای پویش #مسجد_برقرار گفت: در این پویش بناست مساجد در بیشترین ساعات ممکن، به فعالیت و ارائه خدمات به مردم محل بپردازند.
نرم افزار تخصصی «مسجدیاب» منتشر شد
نرم افزار تخصصی «مسجدیاب» ویژه تلفن همراه منتشر شد.
را‌ه‌ندازی صفحه باشگاه خبرنگاران مسجدی
صفحه باشگاه خبرنگاران مسجدی در پایگاه تخصصی مسجد راه اندازی شد.
لزوم ذائقه سنجی مخاطب در مساجد
حجت الاسلام« حجت الله ذاکر»، بر لزوم ذائقه سنجی برای جذابیت مساجد تاکید کرد و گفت: برنامه ای که در مساجد برنامه ریزی و اجرا می شود، باید با نیاز جوان و نوجوان همخوان باشد.
هفتمین فراخوان ایده های مسجدی
هفتمین فراخوان ایده های مسجدی (فام7) به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار می‌شود.
اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی نشانه‌های آفتاب
اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی نشانه های آفتاب که مردادماه گذشته و به مناسبت عیدغدیر برگزار شده بود، از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد اعلام شد.
بازخوانی بیانیه گام دوم در منابر محرم
معاونت فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد از ائمه جماعات خواست تا فرازهای بیانیه گام دوم انقلاب را در مراسمات عزاداری بازخوانی کنند.
توزیع «سوژه سخن» در میان ائمه‌جماعات
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد از توزیع فیش‌های «سوژه سخن» میان ائمه جماعت استان تهران به مناسبت ایام عزاداری محرم خبر داد.
میان جلسات اهل بیت(ع) و قرآن فاصله انداخته‌ایم
حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی گفت:‌ با وجود اینکه حدیث ثقلین می‌گوید: اهل بیت(ع) و قرآن نباید از هم جدا شوند اما در عمل، میان قرآن و جلسات اهل بیت(ع) فاصله انداخته‌ایم، برای مثال در جلسات عزاداری ماه محرم توجه زیادی به تفسیر قرآن نمی‌شود.
ادامه حماسه مسجدی‌ها در عین2
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: قرارگاه حوزه علمیه بقیه‌الله با کمک مسجدی‌های تهران بنا دارد بیش از ۳۵۰ خانه این منطقه را بازسازی کند.
برگزاری مسابقه کتابخوانی غدیر
مسابقه بزرگ کتابخوانی «نشانه های آفتاب» ویژه عید غدیر برای نمازگزاران مساجد برگزار می شود.
کارگاه آموزشی روایتگری  ویژه ائمه جماعات برگزار شد
کارگاه آموزشی روایتگری با موضوع غدیر، ویژه ائمه جماعات مساجد استان تهران به همت معاونت فرهنگی ـ اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار شد.
ویژه‌برنامه‌های امور مساجد در دهه ولایت
حجت‌الاسلام ذاکر با اعلام سه ویژه‌برنامه مرکز رسیدگی به امور مساجد برای دهه امامت و ولایت، گفت: این مرکز از نواحی‌ای که ائمه جماعت علاقه‌مند به دریافت آموزش در حوزه‌های تخصصی تبلیغ مانند غدیر و انتظار را دارد، حمایت می‌کند.