برگزاری مسابقه کتابخوانی غدیر
مسابقه بزرگ کتابخوانی «نشانه های آفتاب» ویژه عید غدیر برای نمازگزاران مساجد برگزار می شود.
کارگاه آموزشی روایتگری  ویژه ائمه جماعات برگزار شد
کارگاه آموزشی روایتگری با موضوع غدیر، ویژه ائمه جماعات مساجد استان تهران به همت معاونت فرهنگی ـ اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار شد.
ویژه‌برنامه‌های امور مساجد در دهه ولایت
حجت‌الاسلام ذاکر با اعلام سه ویژه‌برنامه مرکز رسیدگی به امور مساجد برای دهه امامت و ولایت، گفت: این مرکز از نواحی‌ای که ائمه جماعت علاقه‌مند به دریافت آموزش در حوزه‌های تخصصی تبلیغ مانند غدیر و انتظار را دارد، حمایت می‌کند.
رونمایی از ساختار جدید پایگاه تخصصی مسجد
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد در مراسم رونمایی از پوسته جدید سایت این مرکز گفت: در دهه ولایت و امامت بمناست ۳۰ مبلغ متخصص موضوع امامت برای تبلیغ و پاسخگویی به سوالات در مساجد تهران حضور یابند.
تجلیل از خانواده شهید محمدکامران
به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد و با همکاری سپاه حضرت محمد (ص) از خانواده معظم شهید مدافع حرم مدافع حرم «محمد کامران» تجلیل شد.
تجلیل از خانواده شهیدان سجادیان
به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد و با همکاری سپاه حضرت محمد (ص) از خانواده معظم شهیدان سجادیان تجلیل شد.
کانون فرهنگی باید یاور مسجد باشد
هفته گذشته و در ششمین شورای سیاست‌گذاری ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی‌ و هنری مساجد کشور، از سند تحول راهبردی این کانون‌ها با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و دیگر اعضای این شورا رونمایی شد.
فضای مجازی سنگر جدید مساجد
نشست هم‌افزایی برگزاری مراسم بزرگداشت هفته عفاف و حجاب باحضور رئیس بسیج زنان کشور و معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار و قرار شد مساجد با راه‌اندازی یک پویش در فضای مجازی به ترویج عفاف و حجاب بپردازند.
ایده‌های مسجدی در قالب مسجدیار
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد ابراز کرد: پایگاه اطلاع رسانی ایده های مسجدی به زودی با رویکرد جدید تحت عنوان «مسجدیار» در اپلکشین و سایت در قالب جدیدی ارائه می‌شود.
مساجد زمینه‎ ساز تحقق گام دوم انقلاب هستند
تولیت مدرسه علمیه آیت الله مجتهدی در گفتگو با پایگاه تخصصی مسجد گفت: روشن است که هر پیشنهادی باید مقدماتی را طی کند و مقدمات تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در مساجد فراهم می‌شود.
رمضان بهترین فرصت برای اصلاح سبک زندگی است
استاد برجسته حوزه علمیه قم معنویت ماه مبارک رمضان را فرصتی در راستای اصلاح سبک زندگی معرفی کرد.
دشمن به دنبال تخریب بازوهای اجرایی ائمه جماعات است
مدیر حوزه علمیه استان تهران معتقد است: دشمن تمام تلاش خود را برای کم رنگ کردن جایگاه مسجد انجام می‌دهد و سعی دارد تا بسیج و افراد فعال در مسجد را که بازوهای اجرایی ائمه جماعات به حساب می‌آیند را از او دور کند.
سروده حجت‌الاسلام ذاکر درباره بیانیه گام دوم انقلاب
حجت‌الاسلام حجت‌الله ذاکر معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد، شعری درباره بیانیه گام دوم انقلاب به بهانه رویکرد این مرکز در سال ۹۸ سرود.
آمادگی حوزه‌های علمیه خواهران استان تهران در همکاری با مساجد
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان تهران در گفتگو با پایگاه تخصصی مسجد، با اشاره به نقش تاثیر گذار خواهران طلبه در محیط‌های فرهنگی، اظهار کرد: حوزه‌های علمیه خواهران استان تهران، آمادگی تعامل با مساجد استان تهران را دارد.
بیانیه گام دوم انقلاب برای ائمه جماعات تبیین شود
حجت الاسلام و المسلمین میرجواد مرعشی گفت: مرکز رسیدگی به امور مساجد، کارگروهی برای تبیین گام دوم انقلاب برایب ائمه جماعت تشکیل دهد.